środa, 02 grudzień 2015 08:22

Już w tą niedzielę - VII Darłowska Laponia Świętego Mikołaja

Napisane przez BPM-AW

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz całe rodziny z Darłowa, mieszkańców powiatu sławieńskiego, turystów wypoczywających w regionie do udziału w największym przedświątecznym wydarzeniu – 7. Darłowskiej Laponii Świętego Mikołaja.

Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka publiczna, z której dochód przeznaczony zostanie na stypendia dla dzieci i młodzieży oraz działalność szkolnych klubów wolontariusza.

 

Dla Darłowskiego Centrum Wolontariatu, członków stowarzyszenia i osób zaangażowanych w organizację Laponia jest formą integracji, nauki oraz pracy zespołowej. Klimat Świat Bożego Narodzenia sprzyja zacieśnieniu się więzów rodzinnych i przyjaźni. Doświadczenia z festynu pokazują, że forma warsztatów twórczych w dużej grupie dzieci i rodziców doskonale służy osiąganiu celów wychowawczych, w tym pokazaniu modelu twórczego spędzania czasu z dzieckiem, przy jednoczesnym promowaniu aktywności lokalnej i wolontariatu.

 

Podobnie jak w latach ubiegłych ten bożonarodzeniowy festyn odbędzie się  przy świątecznej miejskiej choince i pod czujnym okiem darłowskiego Rybaka – na Rynku Miejskim w Darłowie (w godz. 13:00 – 15:30).

Patronat medialny nad 7 Darłowską Laponią objęło Polskie Radio Koszalin. Na żywo relację prowadzić będzie red. Anna Popławska. Całą imprezę poprowadzi Daniel Frącz, pracownik Biura Promocji Miasta Darłowo.

 

7. Darłowska Laponia Św. Mikołaja

Darłowo – Rynek Miejski

6 grudnia 2015 (niedziela)

Godz. 13:00 – 15.30

 

 

Zapraszamy już dziś! 

 
Czytany 1805 razy

Creative Commons

O ile nie jest to stwierdzone inaczej, to materiały prezentowane,a stworzone w ramach działalności DCW są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported

Gościmy

Odwiedza nas 215 gości oraz 0 użytkowników.