wtorek, 28 maj 2019 14:38

Półmetek I edycji programu "Pasje po horyzont"

Napisane przez

Za nami półmetek 1. Edycji Programu Stypendialnego „Pasje po Horyzont” Programu, który umożliwia młodym ludziom rozwijanie swoich pasji i zainteresowań, a który DCW organizuje we współpracy ze swoim partnerem strategicznym- spółką POC Partners. W grudniu 2018 r. wręczone zostały dwa granty w wysokości 6000 zł , dzięki którym Olga Mackiw i Dominik Gajos spełniają swoje marzenia.

W tym czasie Dominik zakupił profesjonalny sprzęt oraz oprogramowanie, dzięki którym mógł dokończyć autorskie muzyczne projekty i wydać je w nowopowstałej, własnej wytwórni. Z początkiem marca rozpoczął sezon koncertowy. Wystąpił m.in. w Darłowie, Słupsku, Redzie oraz Wejherowie. W przyszłości Dominik chciałby zorganizować warsztaty z produkcji muzyki oraz stworzyć profesjonalne studio nagrań.

Olga, dzięki przyznanemu stypendium z podwójną mocą organizuje konferencje, szkolenia, spotkania na swojej macierzystej uczelni – Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, ale również bierze udział w konferencjach międzynarodowych. Na weekend majowy, w ramach wymiany studenckiej Olga poleciała do tureckiego miasta Kayseri by tam wymieniać się doświadczeniami i uwagami na temat weterynaryjnej rzeczywistości w różnych krajach. Miłość do zwierząt o której tak bardzo zapewniała nas podczas wręczania stypendiów okazała przyjmując poród owcy! Przygody Olgi i Dominika można śledzić na stronie Darłowskiego Centrum Wolontariatu oraz na stronach stypendystów.

 

Mecenasem Programu Stypendialnego „Pasje po Horyzont”, programu który spełnia marzenia jest partner strategiczny Darłowskiego Centrum Wolontariatu – spółka POC Partners.

 

 

 

Czytany 412 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 maj 2019 14:46

Creative Commons

O ile nie jest to stwierdzone inaczej, to materiały prezentowane,a stworzone w ramach działalności DCW są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Bez utworów zależnych 3.0 Unported

Gościmy

Odwiedza nas 212 gości oraz 0 użytkowników.